Haber

Konyaaltı Belediyespor ikinci etap hazırlık kampını tamamladı

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kadınlar Avrupa Kupası’nın son şampiyonu Konyaaltı Belediye oldu. sporikinci etap hazırlık kampını tamamladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, mavi beyazlılar sezon hazırlıklarına Antalya’da başlarken, 10 gün süren ikinci etabı Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tamamladı. Sportesislerinde gerçekleştirilmiştir.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Teknik Direktör Birol Ünsal, takımının mücadele edeceği tüm kulvarlarda iddialı olabilmesi için çok iyi bir hazırlık döneminden geçmesi gerektiğini belirtti.

Konyaaltı Belediyesi’nin Türk hentbolunda adından her zaman söz ettirilmesi, Türkiye’de örnek bir kulüp olması, genç oyunculara ve kulüplere öncülük etmesi için çalıştıklarını kaydeden Ünsal, “Bu konuda en büyük destekçimiz Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen. Kadınların spor yapmasına, Türk kadınının sahada olmasına ciddi destek veriyor.” söz konusu.

Kaleci Sevilay İmamoğlu Öcal da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini vurgulayarak, “Avrupa’da yeniden şampiyon olmak için mücadele edeceğiz. Bu sezon hedefimiz Türkiye Muhteşem Ligi ve Türkiye Kupası’nı aynı anda şampiyon olmak. ” sözünü kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu