Haber
CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Cumartesi Annelerini ziyaret etti: Yan yana olmaya devam edeceğiz
![](https://haber-suleymanpasa.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/chp-istanbul-il-baskani-ozgur-celik-cumartesi-annelerini-ziyaret-etti-yan-yana-olmaya-devam-edecegiz-GR4Efb5d-780x470.jpg)
CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, bugün 991’nci kez Galatasaray Meydanı’nda kayıplarının ve faillerinin akıbetlerini soran Cumartesi Annelerini İHD binasında ziyaret etti.
‘YAN YANA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ’
Ziyaretin ardından X hesabından paylaşım yapan Özgür Çelik, “Uzun zamandır devam eden hak, adalet ve vicdan mücadelesinde daima yan yana olmaya devam edeceğiz” dedi.
(HABER MERKEZİ)